Zakázková výroba

Možná by se někomu mohlo zdát, že nabídka našeho eshopu je malá. Možná máte i pravdu a k rozšíření naší nabídky nám můžete pomoci i Vy. Je to pro Vás velmi jednoduché….. dáte nám například fotografii objektu, který by jste rádi nechali vyrobit z pískovce a je to. Tedy pro Vás to téměř končí. Pak už bude jen stačit odevzdat odpovídající finanční zálohu a už se opravdu o nic nestaráte. Začínáme makat mi. Nejprve Vaší představu vymodelujeme do odpovídajícího materiálu, uděláme korektury výrobku, následně vyrobíme formu do které budeme nanášet syntetický pískovec a jdeme do finále. Vytvoříme odpovídající mix-tůru barevného písku a plníme, mačkáme, šťoucháme, hladíme, otáčíme, kontrolujeme, taky koukáme na Simpsonovy, pijeme kávu, řehtáme se no a je to. Socha je na světě. Váš je první originál a mi máme další výrobek na prodej. Tak teď je to na Vás, my dokážeme vyrobit cokoliv. Pokud něčemu z toho co je popsáno nerozumíte, tak nám napište na info@dokazeme.cz

Pískovec nás provází stovky let. V dnešní době se již přírodní kámen nevyužívá jako nosný prvek, ale své využití má především v oblasti restaurátorství nebo nachází uplatnění v podobě obkladových prvků. Z těchto důvodů je důležité znát jejich charakteristiky, aby mohl být vybrán nejvhodnější druh pískovce. Pískovec se může lišit barevně ale i hrubostí. V naší zemi jsou tyto nejdostupnější naleziště pískovce: Božanovský – hrubozrnný pískovec, Bzovský – jemnozrnný, Hořický – jemnozrnný, Královedvorský – jemnozrnný, Zámělský – středně zrnitý, Tešínksý – jemnozrnný, Úpický – středně zrnitý, Mšenský – jemnozrnný.

Naším cílem je, abychom se dokázali maximálně přiblížit vizuálem každému z těchto osmi pískovcových nalezišť a Vám tak dopřát podobu pískovcového kamene z Vašeho kraje.