Výroba koryta 100cm

Zahájili jsme výrobu plánovaného pískovcového koryta v délce 100cm. Nejprve musíme zajistit vizuál pískovcového originálu. Většina těchto pískovcových koryt je stářím a používáním značně poškozená. Většina majitelů je používá na okrasu zahrad. V pískovcových korytech pěstují bylinky nebo jiné rostliny. Pískovcové koryto, které se nám dostalo do rukou pochází ze zahrady našeho kamaráda, který ho vlastně na nic nepoužíval. Nebylo ho tedy potřeba přemlouvat aby osazení koryta zlikvidoval, nebo přesadil do náhradního bydliště. V neposlední řadě naši kamarádi ví, že jsem štědří. Zapůjčené pískovcové koryto ve zbídačeném stavu opravíme a přidáme jeho mladšího bráchu z našeho /syntetického/ pískovce. Tak zpět k postupu. Pískovcové koryto nejprve zrestaurujeme. Ano je to tak, i ke korytu přistupujeme s veškerou péčí jakoby to byla vzácná socha:). Víme proč to děláme, díky profesionálnímu přístupu budeme schopni nabídnou pískovcové koryto, které budete moci použít například do interiéru Vaší koupeny. No a to mám přesně v plánu. Do vlastní koupelny chci tento výrobek použít. Nejprve musím ale zajisti nepropustnost. Byl bych nerad aby tekoucí voda mizela v kavitách koryta na místo sifonu vedoucího do odpadu. Nápad máme, tak pokud to vše klapne, budeme Vás informovat v našem blogu. Držte nám palce, jdeme na to.

20.7.2020 – zahradní pískovcové koryto máme zcela zrenovované a jsem v 50% výroby formy. Řešíme ještě pád drobných technických otázek, ale moc velké vrásky na čele nám to nedělá. Doufám, že mohu směle napsat, že první kousek zahradního pískovcového koryta bude do 14ti dnů na světe a Vy ho budeme moci vidět na našem facebooku, nebo v sekci SHOP.

18.12.2020 – dekorativní pískovcové koryto je dokončené. Dokonce se dá říci, že není jen dekorativní :). Při první obchodní zkušenosti z portálu www.bazos.cz jsem prodali dvě koryta pro jejich dřívější účely. Zákazník měl požadavek na vytvoření nenasákavé vrstvy a koryta dal do výběhu ovcí na pitnou vodu. Tedy možnostem kam umístit pískovcové koryto se meze nekladou. Koryto můžete vidět a koupit v našem SHOPU.