Leoš je celebrita – odkazy na jeho práci

V tomto příspěvku se můžete podívat na některou odbornou práci Leoše Valehracha, která se dostala i do médií. No, popravdě řečeno se možná i trochu chlubím cizím peřím, ale nikdo jiný by to za mě neudělal. Nemyslím tím moje chlubení, ale samozřejmě práci Leoše.

https://www.horice.org/pohled-do-zakulisi-aneb-jak-se-stehovala-socha/d-2523

https://jicinsky.denik.cz/galerie/valdice-masaryk.html?photo=17&mm=1695487&back=3946746986-1569-35

Socha našeho prvního prezidenta T.G.Masarika z rukou parťáka Leoše. Pokud budete pozorní a při projíždění Valdicemi směrem z Jičína na Semily budete očkem pozorovat pravou stranu silnice, tak zhruba v polovině Valdic na odbočce k lotrhauzu můžete tento pískovcový výtvor vidět. Pokud se u sochy vyfotíte a fotku dáte na náš facebook, tak Vám zdarma dáme pískovcový květináč. Samozřejmě ten malý co má v průměru 50cm.

http://www.pametnimista.usd.cas.cz/novy-bydzov-pomnik-obetem-1-a-2-svetove-valky-a-komunisticke-totality/

https://www.horice.org/rehabilitace-secesni-fasady-divci-prumyslove-skoly-vesna/d-4795

http://m.pametni-desky-v-praze.cz/products/svandrlik-miloslav-na-svandrlikove-namesti-ve-starem-chodove-praha-11-/

Tato busta pana Miroslava Švadrlíka také pochází z našeho ateliéru v Hořicích. Původní busta byla vyrobena z nevhodné směsi materiálu a časem se kompletně rozpadla. Leoš tedy zhotovil bustu novou, která odolá větru, dešti a nic ji nezdolá a kdyby náhodou ruka vandala bustu pana Miroslava Švadrlíka poškodila, tak si umíme poradit. To je ale tajemství….:)

Miroslav Švandrlík - dokážeme

Miroslav Švandrlík – dokážeme