Jak to všechno začalo?

Projekt „dokážeme“ nebyl plánovaný, nedělali jsme žádné průzkumy trhu, neplánovali jsme obchodní strategii, nehledali jsme cílové skupiny zákazníků. Prostě jsme s kamarádem začali dělat věci, které nás baví a které jsme chtěli vyrobit pro sebe.

Prvním výrobkem bylo ztracené pískovcové bednění. Lomový kámen je rok od roku dražší a nám se nechtělo utrácet za originální pískovec tvrdě vydělané peníze a dále ho pracně upravovat. Zhotovila se forma a výsledek byl nad očekávání dokonalý. Dokonce slovy přihlížejících lepší než originál. Dál pokračovala výroba soch, stavebních prvků, obkladů, a když jsme měli pocit drobného nenaplnění, tak jsme vyrobili dosud nevídaný pískovcový light kámen. Tím jsme výrobu katapultovali do jiného rozměru. Pochopili jsme, že nemáme vlastně žádné limity a jsme schopni dělat cokoliv.

Co nejsme a co nechceme…

Jako firma nejsme velcí, vlastně nejsme ani klasická firma, neděláme desetileté plánování, neplánujeme zahltit tento svět pískovcem v jakékoliv podobě, nechceme zaměstnance, nechceme distribuční síť, nechceme z našich výrobků a z naší práce udělat obchodní masovku.

Co jsme a co chceme…

Chceme se dál bavit prací, chceme nadále živit pozitivní energii, chceme vyplnit společný čas něčím nevšedním, chceme přemýšlet, chceme posouvat naše schopnosti a dovednosti, chceme Vám dát možnost nahlédnout do naší „kuchyně“, chceme se obklopovat dobrými lidmi.

Pokud Vás zaujalo něco z našim dosavadních výrobků, tak je to jen na Vás…., mohou být Vaše. Jsme schopni vyrobit i individuální tvorbu. Limitům se meze nekladou a mi s radostí přijímáme jakoukoliv výzvu.

Vítejte v našem světě. Leoš a David…..

Leoš a David Dokážeme