Co připravujeme na rok 2021

Na sochařském stole máme pro letošní rok připravenou další formu na pískovcovou studnu. Doposud nabízíme pískovcový obklad na betonové skruže o standardním průměru. Obklad má stejný rádius jako studnová betonová skruž. Pískovcový studnový obklad stačí pouzen nalepit běžným flexi lepidlem kategorizace C2TEs1. Obklad je tvořen ze třech samostatných dílů, které se po nalepení mohou patinovat a tím zajistíme neviditelný přechod a studna tak vypadá jako z jednoho kusu. Tato služba je za příplatek. Poklop je zhotovený z pískovcové desky. Pískovcová deska se může dle potřeby zákazníka vyztužit.  Po vyztužení je pískovcová deska pochozí, nebo se do desky může instalovat kovová studna.

Pískovcový obklad II

Novinkou pro rok 2020 je pískovcové studnové bednění. Zajistíme Vám možnost stavby pískovcové studny bez nutnosti použití betonové skruže. Pískovcové dílce na sebe při stavbě napojíte podobně jako když stavíte ztracené bednění. Po dosažení potřebné výšky se jednotlivé pískovcové dílce prolijí betonovou směsí a vyztuží armaturou. Designový efekt je naprosto identický s pískovcovým obkladem. Výhodou našich pískovcových studnových dílců je kompaktnost a pevnost studny. Pískovcová studna se chová jako monolit a v případě, že nemáte pevný základ, tak pracuje s rostlým terénem. Poklop je zhotovený z pískovcové desky. Pískovcová deska se může dle potřeby zákazníka vyztužit.  Po vyztužení je pískovcová deska pochozí, nebo se do desky může instalovat kovová studna.

Pískovcové kamenné obrazy

Pískovcové kamenné obrazy budou osazeny kovovým nebo dřevěným rámem. Rám může být opracovaný dle požadavku zákazníka. U kovového  rámu můžeme vytvořit efekt rzi, nebo rám povrchově upravit barvou. Dřevěné rámy můžou být namořeny do požadované barvy, nebo opálit pro efekt zestaření. Samotný obraz bude z našeho pískovcového materiálu a bude naprosto věrně kopírovat lomovou pískovcovou zeď. Každý z pískovcových obrazů bude originál. Pro lepší efekt můžeme obraz podsvítit a Vám se tak naskytne mít v interiéru nasvícenou pískovcovou zeď v podobě našeho obrazu. Tyto obrazy mohou sloužit jako zviditelnění Vaší firmy tím, že do kovového i dřevěného rámu můžeme nechat vypálit logo, nebo název Vaší společnosti.